Behrud’a Genel Bakış

Behrud Teknoloji kurulduğu günden bugüne müşterilerinin dijitalleşme süreçlerini yönetmeye çalışan, onları yeni nesil teknolojilerle tanıştıran, bu ilşikileri uzun vadeli hedeflerle sürekli güncel tutmaya çalışan bir teknoloji şirketidir. Küçük adımlarla bu yola çıkan Behrud Teknoloji şu an Doğu Avrupa’da, Türk Cumhuriyetlerinde ve Türkiye’de geniş çaplı operasyonel kabiliyete sahip, bünyesinde onlarca profesyonelin çalıştığı bir şirkete dönüşmüştür.

Ana işi şirketlerin dijitalleşme süreçlerine danışmanlık etmek olan Behrud Teknoloji aynı zamanda bulunduğu pazarlarda bölgenin teknolojik eksikliklerine yönelik ürünler de üretmektedir. Bu ürünler, bulunduğu lokasyon veya etkin olduğu alanda veri toplamak, bu veriyi şirketler, kullanıcılar ve ya üçüncü taraflar için kullanılabilir hale getirmeye yönelik inovatif teknoloji çözümleridir.

Behrud Teknoloji olarak ürettiğimiz çözüm ve ürünler birçok etkin pazar ve sektörde kullanılmaktadır. Bu kullanımlara örnek olarak mağazacılık, taşımacılık, sağlık, eğlence ve eğitim sektöründe kullanılan ürün veya hizmetlerimiz gösterilebilir.

Misyonumuz

Size sunduğumuz tüm ürün ve hizmetlerde bakış açımız aşağıdaki önceliklere göre şekillenmektedir :

  • Daha az maliyetli fakat katma değeri yüksek ürün ve hizmetleri sunabilmek.
  • Tüm iş süreçlerinizi ayrıntılı analiz edebileceğiniz yapılar inşa etmek.
  • Mobil öncelikli hizmet veya ürünler geliştirmek .
  • Sunduğumuz hizmet veya ürünleri sürekli yenileyerek güncel tutmak.
  • Doğru kanallarla, doğru hizmetleri, doğru müşterilerinize sunabileceğiniz entegrasyonlar yapmak.
  • İşinizi uzaktan yönetilebilen bir hale getirmek.

Biz nasıl mı çalışıyoruz ?

Behrud Teknoloji - Yarat?c? ?? Çözümleri
size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hizmetlerimiz veya ürünlerimizle ilgili aklınıza gelebilecek herhangi bir soru, istek, şikayet veya öneri için bizi arayabilirsiniz

Behrud işimizi dijitalleştirdi, maliyetlerimizi düşürdü. Behrud’la birlikte tur yönetiminden otel rezervasyon sistemine, uçak bileti satış otomasyonumuzdan araba kiralama sistemimize kadar herşeyi yeniden inşa ettik. Artık süreçlerimizin tamamını dijital ortamlardan yönetebiliyoruz. Teşekkürler Behrud.

Behrud Teknoloji - Yarat?c? ?? Çözümleri
Serdal Can
Genel Müdür, Plaza Turizm

1. sınıf bir teknoloji danışmanlığı hizmeti mi almak istiyorsunuz ?